• Prestup z inej školy

• Prestupy z inej školy sú možné len v prípade, že máme v príslušnom ročníku voľné miesta. Veľmi nám záleží na tom, aby deti, ktoré chodia do našej školy, boli spokojné. Preto už pri rozhodovaní o prijatí dieťaťa zohľadňujeme záujem dieťaťa, jeho očakávania od školy, ako aj očakávania rodičov, pripravenosť dieťaťa na štýl vyučovania v našej škole.

V prípade záujmu o prestup sa prosím pripravte na tieto kroky:

1. prejavenie záujmu - vyplnenie formulára

2. vyplnenie dotazníka pre rodičov

3. účasť na zápise prestupujúcich

4. úhrada poplatku za proces prestupu

5. absolvovanie skúšobných dní

6. rozhovor s rodičmi

7. zaplatenie zápisného

A až po absolvovaní uvedených krokov vieme prijať rozhodnutie, či dieťa prijímame alebo nie.

Prestupy realizujeme k 1.9. (formulár je potrebné vyplniť najneskôr do konca apríla predchádzajúceho školského roka) a k 1.2. (formulár je potrebné vyplniť najneskôr do 20. decembra daného školského roka). Zoznamy záujemcov vedieme dlhodobo, preto je vhodné, ak sa so záujmom o prestup ozvete včas, pokojne aj niekoľko mesiacov vopred.